درباره‌ی ما

خانه» درباره ما

طراحی و توسعه‌ی وب یکی از بروزترین و پردرآمدترین مشاغل حال حاضر دنیاست. از گذشته تا کنون افرادی که به دنبال کسب مهارت و مدارک معتبر در زمینه طراحی و توسعه‌ی وب بودند نخستین گزینه انتخابی آنان CIW بوده است. این موسسه که از جمله پیشگامان ارائه‌ی آموزش های تخصصی در حوزه‌ی وب بوده از سال ۱۹۹۷ تا به حال بیش از یک میلیون دانشجو و متخصص را آموزش داده و برای بیش از ۱۶۰٫۰۰۰ نفر، از طریق دانشگاه‌ها، مراکز آموزش عالی و دبیرستان‌ها مدارک تخصصی صادر کرده است.

CIW یکی از دوره‌های رایج طراحی وب در دنیا است. این دوره به قدری محبوب و رایج شده است که از الزامات کار کردن در حوزه طراحی وب در آمریکا داشتن مدارک CIW است. موسسه CIW به تازگی دفتر ایران خود را راه اندازی کرده است و باعث خوشحالی است که اعلام کنیم دیگر خبری از واسطه جهت برگزاری آزمون‌ها و اخذ مدارک بین المللی CIW نخواهد بود.

این سازمان متولی و بنیانگذار آموزش های طراحی صفحات وب است که بسیاری از استانداردهای حال حاضر صنعت وامدار و ادامه دهنده روش‌ها و استانداردهای این موسسه است. در طی این سال‌ها همواره این موسسه تولید دانش در حوزه وب و استاندارد سازی آموزش و طراحی سیلابس‌های درسی مبتنی بر دنیای واقعی بازار و کسب و کار را سرلوحه کار خود قرار داده است و این مهم را از طریق بیش از ٤٠٠ نماینده و همکار خود در سرتاسر دنیا به متقاضیان و علاقه مندان این حوزه منتقل کرده است.

تیم CIW IRAN تنها نماینده انحصاری CIW درکشور، با استفاده از اساتید به نام و با اتکا به تجربیات چندین ساله خود اقدام به برگزاری دوره ها و آزمون های بین المللی CIW در تهران و شهرستان ها می کند تا گامی موثر در راستای رشد علم و فرهنگ و تربیت افراد متخصص و آماده بکار در کشور برداشته باشد، از این رو دفتر CIW IRAN تمام امکانات آموزشی را با به روزترین تکنولوژی ها در اختیار دانشجویان و علاقه مندان IT قرار می دهد تا در محیطی سالم و با کمک گرفتن از اساتید CIW ضمن یادگیری به روز ترین علم دنیا، بتوانند با شرکت در آزمونهای بین المللی و دریافت مدارک آن، آینده شغلی و زندگی خود را تضمین نمایند.